خط مشی

خط مشی کیفیت

PBP-QPL07

 

آزمایشگاه پارسیان بهینه پایش با هدف بهبود مستمر، اعتمادسازی و کسب رضایت مشتریان خود، با استقرار استانداردISO/IEC 17025  و حفظ آن به عنوان یک الگوی کیفیت و با اتکا به رسالت سازمان «مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه با شناسایی مخاطرات و ارزیابی آنها» تعهدات خود را برای انجام خدمات خوب و حرفه­ای در خط مشی کیفیت به شرح زیر بیان می­کند:

  • شرکت پارسیان بهینه پایش آزمایشگاه خود را در زمینه کنترل کیفی با تاکید بر کنترل آلاینده­ های غذایی طبیعی یا مصنوعی ولی نه محدود به آن و همچنین آزمون­های فیزیک وشیمیایی، میکروبیولوژی، محصولات تراریخته و بسته ­بندی بنا نهاده است.

شرکت پارسیان بهینه پایش تعهد می­ نماید خدمات آزمایشگاهی و سایر خدمات وابسته را به صورت حرفه­ ای، با کیفیت بالا و قابل قبول در سطح جهانی با استفاده از استانداردهای ملی، بین­ المللی، مراجع معتبر علمی و رعایت صداقت، بی­طرفی و محرمانگی در رابطه با درخواست مشتری در کلیه مراحل انجام آزمون ارائه نماید.

  • آزمایشگاه پارسیان بهینه پایش همواره سعی می­کند از آخرین استانداردها که ویژگی­های یک آزمون معتبر و مناسب را دارد و برای تامین نظر مشتری نیز مناسب است و الزامات مشتری و قانون را پوشش می­دهد، استفاده نماید. رعایت الزامات قانونی عمدتا در استفاده از روش­های آزمون، تعرفه آزمون و زمان پاسخگویی است.
  • آزمایشگاه پارسیان بهینه پایش امیدوار است، مشتریان او را یک تیم مسئول، خلاق و حرفه ­ای بشناسند در این راستا افراد امین، توانمند و دارای صلاحیت را برای اطمینان از انجام صحیح و دقیق آزمون در سازمان به کار گرفته است. شناخت مشتری، نیازهای وی و تلاش در جهت برآورده شدن الزامات مشتری، پیگیری به موقع و مناسب شکایات رسیده از سوی مشتریان و کسب رضایت آنان از اهداف سیستم کیفیت مستقر شده بر اساس استاندارد ISO/IEC17025می­باشد.

جذب­، آموزش، رشد و حفظ نیروی انسانی متخصص، به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت، همواره مورد توجه مدیران قرار دارد. توجه ویژه به آموزش­ های فنی و مرتبط با سیستم­های مدیریت کیفیت برای کلیه کارکنان عاملی اثرگذار در بهبود مستمر و افزایش کارآیی و اثربخشی شناخته می­شود.

خط مشی کیفیت و الزاماتی که نظامنامه معرفی می­نماید، بر اساس اختیارات قانونی مدیرعامل صادر شده است و به کارگیری و استقرار موثر آن برای کلیه کارکنان لازم­الاجرا می­باشد.

آزمایشگاه خود را متعهد به این بیانیه کیفیت دانسته و چنین تعهدی از طریق روش­ های مناسب با در دسترس بودن خط مشی در انظار، در دسترس بودن نظامنامه در پورتال به کلیه پرسنل اطلاع داده شده و اطمینان حاصل می­ گردد که مفاهیم آن به خوبی درک شده است.

اعظم برزگر

  مدیر عامل پارسیان بهینه پایش

۹۹/۰۴/۲۸

رسالت شمالی- کوچه شهید بهروز بدرالدینی- پلاک 1

هرمزگان - بندرعباس

09177665357

در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 7:00 - 15:00 پنجشنبه : 7:00 - 13:30

درخواست آزمون

info@ParsianLabs.com
Open chat