خط مشی

خط مشي کيفيت

PBP-QPL07

 

آزمايشگاه پارسيان بهينه پايش با هدف بهبود مستمر، اعتمادسازی و کسب رضايت مشتريان خود، با استقرار استانداردISO/IEC 17025  و حفظ آن به عنوان يک الگوي کيفيت و با اتکا به رسالت سازمان «مشارکت مسئولانه در حفظ سلامت و بهداشت جامعه با شناسايي مخاطرات و ارزيابي آنها» تعهدات خود را براي انجام خدمات خوب و حرفه­اي در خط مشي کيفيت به شرح زير بيان مي­کند:

  • شرکت پارسيان بهينه پايش آزمايشگاه خود را در زمينه کنترل کيفي با تاکيد بر کنترل آلاينده­ هاي غذايي طبيعي يا مصنوعي ولي نه محدود به آن و همچنين آزمون­هاي فيزيک وشيميايي، ميکروبيولوژي، محصولات تراریخته و بسته ­بندی بنا نهاده است.

شرکت پارسيان بهينه پايش تعهد مي­ نمايد خدمات آزمايشگاهي و ساير خدمات وابسته را به صورت حرفه­ اي، با کيفيت بالا و قابل قبول در سطح جهاني با استفاده از استانداردهاي ملي، بين­ المللي، مراجع معتبر علمي و رعایت صداقت، بی­طرفی و محرمانگی در رابطه با درخواست مشتری در کلیه مراحل انجام آزمون ارائه نمايد.

  • آزمايشگاه پارسيان بهينه پايش همواره سعي مي­کند از آخرين استانداردها که ويژگي­هاي يک آزمون معتبر و مناسب را دارد و براي تامين نظر مشتري نيز مناسب است و الزامات مشتری و قانون را پوشش می­دهد، استفاده نمايد. رعایت الزامات قانونی عمدتا در استفاده از روش­های آزمون، تعرفه آزمون و زمان پاسخگویی است.
  • آزمايشگاه پارسيان بهينه پايش اميدوار است، مشتريان او را يک تيم مسئول، خلاق و حرفه ­اي بشناسند در این راستا افراد امين، توانمند و دارای صلاحیت را برای اطمینان از انجام صحیح و دقیق آزمون در سازمان به کار گرفته است. شناخت مشتري، نيازهاي وي و تلاش در جهت برآورده شدن الزامات مشتري، پیگیری به موقع و مناسب شکایات رسیده از سوی مشتریان و کسب رضايت آنان از اهداف سيستم کيفيت مستقر شده بر اساس استاندارد ISO/IEC17025مي­باشد.

جذب­، آموزش، رشد و حفظ نيروي انساني متخصص، به عنوان ارزشمندترين سرمايه شرکت، همواره مورد توجه مديران قرار دارد. توجه ويژه به آموزش­ هاي فني و مرتبط با سيستم­هاي مديريت کيفيت براي کليه کارکنان عاملي اثرگذار در بهبود مستمر و افزايش کارآيي و اثربخشي شناخته مي­شود.

خط مشي کيفيت و الزاماتي که نظامنامه معرفي مي­نمايد، بر اساس اختيارات قانوني مديرعامل صادر شده است و به کارگيري و استقرار موثر آن براي کليه کارکنان لازم­الاجرا مي­باشد.

آزمايشگاه خود را متعهد به اين بيانيه کيفيت دانسته و چنين تعهدي از طريق روش­ هاي مناسب با در دسترس بودن خط مشی در انظار، در دسترس بودن نظامنامه در پورتال به کليه پرسنل اطلاع داده شده و اطمينان حاصل مي­ گردد که مفاهيم آن به خوبي درک شده است.

اعظم برزگر

  مدير عامل پارسیان بهینه پایش

99/04/28

آدرس واحد آزمایشگاه و آموزش

هرمزگان - بندرعباس-رسالت شمالی- کوچه شهید بهروز بدرالدینی- پلاک 1 شماره تماس:33661582-076

آدرس واحد بازرسی و نمونه برداری

بندرعباس،اسكله شهيد رجايي‌،محوطه كانتينري مبشر نور دريا ،دفتر بازرسي و نمونه برداري شرکت پارسیان بهینه پایش تلفن تماس:33524781-076

09177665357

در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 7:00 - 15:00 پنجشنبه : 7:00 - 13:30