درباره ما

آزمایشگاه‌ پارسیان بهینه پایش، یک آزمایشگاه خصوصی، تجاری و کاملا مستقل می باشد که به منظور کنترل کیفیت مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و کنترل آلاینده ها برای حفظ سلامت و ایمنی جامعه، با بخش های شیمی و میکروبیولوژی مواد غذایی و آلاینده های فلزی تاسیس و در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت های صنعتی استان هرمزگان به شماره ۸۹۹۷ در تاریخ ۲۳/۰۵/۱۳۸۶ به عنوان شرکت سهامی خاص در بندرعباس با کنترل آلاینده های فلزات سنگین در انواع مواد غذایی، مواد اولیه، اسباب بازی و لوازم تحریر و آزمون میکروبیولوژی در انواع مواد غذایی، انواع پوشینه و کاغذهای بهداشتی و لوازم پزشکی ثبت گردید؛ و در حال حاضر، علاوه بر موارد قبلی، در زمینه کنترل باقیمانده سموم دفع آفات نباتی، مایکوتوکسین ها، نیتریت و نیترات، آزمون های بسته بندی قوطی پر، آزمون های فیزیکی و شیمیایی انواع مواد غذایی فعالیت می نماید.

در این آزمایشگاه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد۲۰۰۵ :ISO/IEC 17025 مستقر و مدیریت می‌گردد.
آزمایشگاه  پارسیان بهینه پایش بر اساس الزامات استانداردISO/IEC 17025 ، توانایی و مهارت خود را در انجام صحیح روش های آزمون به طرق مختلف اثبات می نمایند. شرکت در آزمون های مهارت بین المللی و قرار گرفتن در محدوده قابل قبول، یکی از بهترین روش های اثبات چنین مهارت و توانایی می باشد که در صورت فراهم بودن زمینه، جزء فعالیت های معمول این آزمایشگاه  می باشد. موسسان و همکاران شرکت پارسیان بهینه پایش تخصص های علمی و عملی، تجارب مفید و مرتبط با کلیه زمینه های فعالیت شرکت دارند و با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و سوابق مفید کاری بر توانایی خود می افزایند.

مجوزهای فعالیت این سازمان شامل گواهینامه تایید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد ایران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نظام ملی تایید صلاحیت ایران به صورت الکترونیکی بر روی پورتال سازمانی و سایت  نگهداری می شود.

رسالت شمالی- کوچه شهید بهروز بدرالدینی- پلاک 1

هرمزگان - بندرعباس

09177665357

در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 7:00 - 15:00 پنجشنبه : 7:00 - 13:30

درخواست آزمون

info@ParsianLabs.com
Open chat