درباره ما

آزمايشگاه‌ پارسيان بهينه پايش، يک آزمايشگاه خصوصي، تجاري و کاملا مستقل مي باشد که به منظور کنترل کيفيت مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي و کنترل آلاينده ها برای حفظ سلامت و ايمني جامعه، با بخش هاي شيمي و ميکروبيولوژي مواد غذايي و آلاينده هاي فلزي تاسیس و در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکيت هاي صنعتي استان هرمزگان به شماره 8997 در تاريخ 23/05/1386 به عنوان شركت سهامي خاص در بندرعباس با کنترل آلاينده هاي فلزات سنگين در انواع مواد غذايي، مواد اوليه، اسباب بازي و لوازم تحرير و آزمون ميکروبيولوژي در انواع مواد غذايي، انواع پوشينه و کاغذهاي بهداشتي و لوازم پزشکي ثبت گردید؛ و در حال حاضر، علاوه بر موارد قبلی، در زمينه کنترل باقيمانده سموم دفع آفات نباتي، مايکوتوکسين ها، نيتريت و نيترات، آزمون هاي بسته بندي قوطي پر، آزمون هاي فيزيکي و شيميايي انواع مواد غذايي فعاليت مي نمايد.

در اين آزمايشگاه سيستم مديريت کيفيت بر اساس استاندارد2005 :ISO/IEC 17025 مستقر و مديريت مي‌گردد.
آزمايشگاه  پارسيان بهينه پايش بر اساس الزامات استانداردISO/IEC 17025 ، توانايي و مهارت خود را در انجام صحيح روش هاي آزمون به طرق مختلف اثبات مي نمايند. شرکت در آزمون هاي مهارت بين المللي و قرار گرفتن در محدوده قابل قبول، يکي از بهترين روش هاي اثبات چنين مهارت و توانايي مي باشد که در صورت فراهم بودن زمینه، جزء فعاليت هاي معمول اين آزمايشگاه  مي باشد. موسسان و همکاران شرکت پارسيان بهينه پايش تخصص هاي علمي و عملي، تجارب مفيد و مرتبط با کليه زمينه هاي فعاليت شرکت دارند و با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و سوابق مفيد کاري بر توانايي خود مي افزايند.

مجوزهاي فعاليت اين سازمان شامل گواهينامه تاييد صلاحيت از سازمان ملي استاندارد ايران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي و نظام ملي تاييد صلاحيت ايران به صورت الکترونيکي بر روي پورتال سازماني و سایت  نگهداري مي شود.

آدرس واحد آزمایشگاه و آموزش

هرمزگان - بندرعباس-رسالت شمالی- کوچه شهید بهروز بدرالدینی- پلاک 1 شماره تماس:33661582-076

آدرس واحد بازرسی و نمونه برداری

بندرعباس،اسكله شهيد رجايي‌،محوطه كانتينري مبشر نور دريا ،دفتر بازرسي و نمونه برداري شرکت پارسیان بهینه پایش تلفن تماس:33524781-076

09177665357

در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 7:00 - 15:00 پنجشنبه : 7:00 - 13:30