مکان ما: بندرعباس، بعداز پل رسالت، پشت رستوران زنجیره ای QFC

درباره ما

آزمايشگاه‌ پارسيان بهينه پايش، يک آزمايشگاه خصوصي، تجاري و کاملا مستقل مي باشد که به منظور کنترل کيفيت مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي و کنترل آلاينده ها برای حفظ سلامت و ايمني جامعه، با بخش هاي شيمي و ميکروبيولوژي مواد غذايي و آلاينده هاي فلزي تاسیس و در اداره کل ثبت شرکت ها و مالکيت هاي صنعتي استان هرمزگان به شماره ۸۹۹۷ در تاريخ ۲۳/۰۵/۱۳۸۶ به عنوان شركت سهامي خاص در بندرعباس با کنترل آلاينده هاي فلزات سنگين در انواع مواد غذايي، مواد اوليه، اسباب بازي و لوازم تحرير و آزمون ميکروبيولوژي در انواع مواد غذايي، انواع پوشينه و کاغذهاي بهداشتي و لوازم پزشکي ثبت گردید؛ و در حال حاضر، علاوه بر موارد قبلی، در زمينه کنترل باقيمانده سموم دفع آفات نباتي، مايکوتوکسين ها، نيتريت و نيترات، آزمون هاي بسته بندي قوطي پر، آزمون هاي فيزيکي و شيميايي انواع مواد غذايي فعاليت مي نمايد.

در اين آزمايشگاه سيستم مديريت کيفيت بر اساس استاندارد۲۰۰۵ :ISO/IEC 17025 مستقر و مديريت مي‌گردد.
آزمايشگاه  پارسيان بهينه پايش بر اساس الزامات استانداردISO/IEC 17025 ، توانايي و مهارت خود را در انجام صحيح روش هاي آزمون به طرق مختلف اثبات مي نمايند. شرکت در آزمون هاي مهارت بين المللي و قرار گرفتن در محدوده قابل قبول، يکي از بهترين روش هاي اثبات چنين مهارت و توانايي مي باشد که در صورت فراهم بودن زمینه، جزء فعاليت هاي معمول اين آزمايشگاه  مي باشد. موسسان و همکاران شرکت پارسيان بهينه پايش تخصص هاي علمي و عملي، تجارب مفيد و مرتبط با کليه زمينه هاي فعاليت شرکت دارند و با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و سوابق مفيد کاري بر توانايي خود مي افزايند.

مجوزهاي فعاليت اين سازمان شامل گواهينامه تاييد صلاحيت از سازمان ملي استاندارد ايران، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکي و نظام ملي تاييد صلاحيت ايران به صورت الکترونيکي بر روي پورتال سازماني و سایت  نگهداري مي شود.

رسالت، پشت رستوران QFC

هرمزگان - بندرعباس

09171570676

امروز با ما تماس بگیرید!

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه: 8:00 - 15:00

درخواست آزمون

info@ParsianLabs.com