از آزمایشگاه‌های برتر و رشدیافته عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی تقدیر شد

در نهمین نشست مدیران مراکز عضو شبکه، مراکزی که رشد قابل توجهی داشته اند معرفی و تقدیر شدند.

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی هر ساله به منظور برقراری ارتباط نزدیک تر بین آزمایشگاه‌ها، هم افزایی تجربیات، معرفی مراکز آزمایشگاهی توانمند و ترویج و فرهنگ‌سازی الگوی به اشتراک‌گذاری توانمندی‌ها، نشست مدیران مراکز آزمایشگاهی عضو را با حضور مدیران، رابطین و فعالان این حوزه برگزار می‌کند.

شرکت کنندگان در این رویداد که هرساله یکی از مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی میزبان آن است، ضمن تعامل و گفت‌وگو با یکدیگر، به بیان تازه‌ترین اقدامات، دستاوردها و بیان تجارب می‌پردازند و با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های یکدیگر از جمله مرکز میزبان آشنا می‌شوند. این رویداد همچنین فرصتی است تا مدیران و فعالان مراکز عضو شبکه، به بیان دغدغه‌ها و چالش‌هایشان بپردازند، دیدگاه‌هایشان را با مسئولین شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی مطرح کنند و برای ریل گذاری مسیر پیش رو، توسعه خدمات آزمایشگاهی و ارتقای ظرفیت‌ها، به بحث، گفت‌وگو و تبادل نظر بنشینند.

نشست سالانه اما هدف دیگری را نیز دنبال می‌کند که ایجاد انگیزه، ترویج و فرهنگ‌سازی توسعه ظرفیت‌های آزمایشگاهی، مشتری‌مداری، ارتقای استانداردها و روش‌ های آزمون و در نهایت ارائه خدمات بهتر به مخاطبین با رونق پژوهش‌های کارآمد، ارتقای کیفیت محصولات و نیز تحول آفرینی در اقتصاد دانش‌بنیان است.

در این دوره همچون سالهای قبل، شرکت پارسیان بهینه پایش به جایگاه هفتم در بین آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی دست پیدا نمود.

 

ترک نظر

آدرس واحد آزمایشگاه و آموزش

هرمزگان - بندرعباس-رسالت شمالی- کوچه شهید بهروز بدرالدینی- پلاک 1 شماره تماس:33661582-076

آدرس واحد بازرسی و نمونه برداری

بندرعباس،اسكله شهيد رجايي‌،محوطه كانتينري مبشر نور دريا ،دفتر بازرسي و نمونه برداري شرکت پارسیان بهینه پایش تلفن تماس:33524781-076

09177665357

در تلگرام و واتس اپ با ما در ارتباط باشید

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه: 7:00 - 15:00 پنجشنبه : 7:00 - 13:30